«Накачали наркотиками, пограбували й кинули вмирати»: моторошні деталі загибелі дівчини

Повідомляють, що раніше подібне вчинили з чоловіками.

У Києві в Парку партизанської слави знайшли мертвою дівчину. Її могли «накачати наркотиками», пограбувати та кинути замерзати.

Про це повідомляє «Обозреватель» з посиланням на свої джерела у поліції.

За попередніми даними, покійній на вигляд не більше 35 років. У неї не виявили мобільного телефону, а кишені були вивернуті.

Тіло дівчини лежало посеред парку. Його знайшли муніципали, які здійснювали патрулювання території.

На місце події викликали правоохоронців.

“Попередня причина смерті після огляду медиками швидкої допомоги – переохолодження, однак остаточно все проясниться після експертизи. Під час огляду тіла слідів насильства не виявлено. Приблизний вік – близько 35 років”, – уточнив журналістам співрозмовник в поліції.

Він додав, що раніше в Києві вже були подібні випадки, правда, з чоловіками.

 

Повідомляють, що раніше подібне вчинили з чоловіками. У Києві в Парку партизанської слави знайшли мертвою дівчину. Її могли «накачати наркотиками», пограбувати та кинути замерзати. Про це повідомляє «Обозреватель» з посиланням на свої джерела у поліції. За попередніми даними, покійній на вигляд не більше 35 років. У неї не виявили мобільного телефону, а кишені були вивернуті. Тіло дівчини лежало посеред парку. Його знайшли муніципали, які здійснювали патрулювання території. На місце події викликали правоохоронців. “Попередня причина смерті після огляду медиками швидкої допомоги – переохолодження, однак остаточно все проясниться після експертизи. Під час огляду тіла слідів насильства не виявлено. Приблизний вік – близько 35 років”, – уточнив журналістам співрозмовник в поліції. Він додав, що раніше в Києві вже були подібні випадки, правда, з