Найпопулярніший фітнес-браслет Xiaomi значно впав в ціні

Найпопулярніший фітнес-трекер від Xiaomi Mi Smart Band 5 представили світу минулого року на початку червня. До України він приїхав через місяць. А вже зараз жителі України, отримали можливість придбати цей спортивний браслет з вкрай просунутими можливостями за зниженою ціною.


Зазначимо на старту продажу “розумний браслет” коштував 1 445 гривень, а вже через пів року після анонсу його цінник опустився до позначки 999 гривень в офіційній роздробі. В так званих “сірих” продавців гаджет впав в ціні ще більше, і мінімальна вартість, яку можна знайти в Україні становить – 819 гривень, згідно ресурсу моніторингу цін e-katalog.

Нагадаємо, годинник отримав 1,2 дюймовий AMOLED-дисплей, крім того він тепер заряджається від магнітної зарядки, яка підключається до спеціального контактного майданчику з нижньої сторони браслета. Тепер для зарядки не обов’язково виймати браслет з ремінця.

Завдяки збільшеному дисплею, в браслеті з’явилися циферблати, що налаштовуються – можна вибрати, яка інформація буде відображатися, крім часу. Зверху і знизу можна розмістити лічильник пройдених кроків, пульс, витрачені калорії, погоду та інші дані.

Список видів спорту і фізичної активності збільшили до 11 позицій – додали тренування на велотренажері, стрибки зі скакалкою і кілька інших режимів. Ще гаджет навчився пророкувати і записувати менструальні цикли в календар для жінок.

Крім того, фітнес- браслет навчився вимірювати середній рівень фізичної активності і рівень стресу на основі великої кількості показників. Також з’явилася можливість використовувати Mi Smart Band 5 для спуску камери на смартфоні.

В Mi Smart Band 5 трохи зменшили аккумулятор, а збільшений дисплей витрачає більше енергії. Тому заявлена ​​автономність знизилася в порівнянні з попереднім Mi Band 4 – замість трьох тижнів новий браслет працює два тижні.

Єдиним мінусом для європейського ринку стала відсутність оплати через NFC-модуль.

Запис Найпопулярніший фітнес-браслет Xiaomi значно впав в ціні спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Найпопулярніший фітнес-трекер від Xiaomi Mi Smart Band 5 представили світу минулого року на початку червня. До України він приїхав через місяць. А вже зараз жителі України, отримали можливість придбати цей спортивний браслет з вкрай просунутими можливостями за зниженою ціною. Зазначимо на старту продажу “розумний браслет” коштував 1 445 гривень, а вже через пів року після […]

Запис Найпопулярніший фітнес-браслет Xiaomi значно впав в ціні спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.