На Івано-Франківщині затримано чоловіка, який цинічно забив до смерті двох безхатченків

Оперативники Івано-Франківщини затримали чоловіка, який цинічно забив до смерті двох безхатченків. Про це повідомили сьогодні у департаменті карного розшуку у “Telegram”.

varta1.com.ua

У понеділок, 17 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що у одній із недобудов м. Івано-Франківськ виявлено скривавлене тіло людини.

Виїздом на місце події встановлено, що поміж сміття у вказаному приміщенні знаходяться бездиханні знівечені тіла двох чоловіків, віком 46 та 34 років.

Працівниками управління карного розшуку спільно з колегами Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області проведено комплекс оперативно-розшукових заходів та встановлено особу, причетну до скоєння подвійного вбивства.

Встановлено, що 29-річний зловмисник позбавив життя безхатченків шляхом побиття руками, ногами, палицею.

Затриманий у вчиненому зізнався, наразі, йому повідомлено про підозру та обрано безальтернативну міру запобіжного заходу — тримання під вартою.

Оперативники Івано-Франківщини затримали чоловіка, який цинічно забив до смерті двох безхатченків. Про це повідомили сьогодні у департаменті карного розшуку у “Telegram”. varta1.com.ua У понеділок, 17 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що у одній із недобудов м. Івано-Франківськ виявлено скривавлене тіло людини. Виїздом на місце події встановлено, що поміж сміття у вказаному приміщенні знаходяться бездиханні знівечені тіла двох чоловіків, віком 46 та 34 років. Працівниками управління карного розшуку спільно з колегами Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області проведено комплекс оперативно-розшукових заходів та встановлено особу, причетну до скоєння подвійного вбивства. Встановлено, що 29-річний зловмисник позбавив життя безхатченків шляхом побиття руками, ногами, палицею. Затриманий у вчиненому зізнався, наразі, йому повідомлено про підозру та обрано безальтернативну міру запобіжного заходу — тримання під