На сцені фестивалю UnderHill, що відбудеться на Прикарпатті, виступить український гурт “DZIDZIO”

15-16 червня 2019 року в селі Підгір’я Івано-Франківської області відбудеться фестиваль UnderHill, який об’єднує різні течії сучасної електронної та поп-музики, виконавців як із України, так і з Європи.

Насолоджуватися музичним драйвом можна буде цілодобово. 15-16 червня у режимі нон-стоп працюватимуть три сцени: UnderDay, UnderNigth та UnderGround.

Цього року фестиваль радуватиме новими цікавими сюрпризами! Серед приємних бонусів — можливість потрапити на фестиваль безкоштовно. Сміливці, які потраплять на територію фестивалю з неба, зможуть залишитися на цій масштабній музичній тусовці!

Вуха та очі радуватимуть такі вітчизняні виконавці як: Оля Полякова, MOZGI, Ivan Navi, Друга Ріка — Druga Rika, Бумбокс, DZIDZIO, СКАЙ, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, Арсен Мірзоян, MamaRika та інші. Ритми сучасної, зокрема, електронної музики на сцені зададуть не тільки такі українські виконавці як O. Official, YUKO, ARTBAT, але й відомі європейські артисти. А саме: два діджея із Великої Британії — James Zabiela та DJ Aphrodite, нідерландський музичний продюсер Ferry Corsten та ізраїльський виконавець Nadav Dagon. І це все — живий звук!

Одним із хедлайнерів фестивалю стане український гурт “DZIDZIO”.

DZIDZIO – мегапопулярний український гурт, що був створений в місті Новояворівськ Львівської області 2009 року за підтримки Кузьми Скрябіна. Гурту DZIDZIO вдалося сколихнути український шоу-бізнес своєю ні на кого не схожою творчістю. А найпопулярнішими композиціями гурту, за статистикою Youtube, стали: «Павук», «Каділак», «Я і Сара», «Я їду до мами», «Сусіди» і «Василина».

Нагадаємо, що на сторінці WestNews у Facebook проходить розіграш безкоштовних квитків на фестиваль. Встигни взяти участь!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зіркова франківка та “Бумбокс” уперше заспівали свій новий хіт “Безодня” наживо. ВІДЕО

Публікація На сцені фестивалю UnderHill, що відбудеться на Прикарпатті, виступить український гурт “DZIDZIO” запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

15-16 червня 2019 року в селі Підгір’я Івано-Франківської області відбудеться фестиваль UnderHill, який об’єднує різні течії сучасної електронної та поп-музики, виконавців як із України, так і з Європи. Насолоджуватися музичним драйвом можна буде цілодобово. 15-16 червня у режимі нон-стоп працюватимуть три сцени: UnderDay, UnderNigth та UnderGround. Цього року фестиваль радуватиме новими цікавими сюрпризами! Серед приємних […]

Публікація На сцені фестивалю UnderHill, що відбудеться на Прикарпатті, виступить український гурт “DZIDZIO” запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.