На сміттєзвалищі знайшли тіло новонародженого хлопчика

На Тернопільщині на сміттєзвалищі знайшли тіло новонародженого хлопчика


Тіло новонародженого хлопчика на Борщівському сміттєзвалищі знайшли сьогодні в обід працівники місцевого комунального підприємства. Про це розповів голова Борщівської громади Ігор Чопик.
За його словами, про це працівники повідомили до поліції. Мертве немовля було загорнуте в дитячу ковдру.
Правоохоронці з’ясовують деталі смерті дитини, каже Ігор Чопик. Отримати коментар у поліції стосовно цієї ситуації кореспондентам Суспільного не вдалося.
У Тернополі залишили двійнят в “Вікні життя”


Народжених сьогодні двійнят залишили у “Вікні життя” в Тернопільській лікарні №2. Про це розповіла меддиректорка Ольга Сидорчук.
За її словами, це хлопчик та дівчинка, вони доношені, вага – майже 3 кілограми та майже 2, 5 кг. Діти переохолоджені, тому зараз їх мають обігріти. З ними не було ніяких речей, каже Ольга Сидорчук.
Нагадаємо, позавчора у “Вікні життя ” залишили здорового рудоволосого хлопчика, якому приблизно 10 днів. Його медики назвали Володимир Великодній. “Вікно життя ” діє 10 років, розповіла Ольга Сидорчук.
За її словами, за цей час, біологічні батьки не забирали дітей, яких там лишили. Торік там залишили двох дітей.

На Тернопільщині на сміттєзвалищі знайшли тіло новонародженого хлопчика Тіло новонародженого хлопчика на Борщівському сміттєзвалищі знайшли сьогодні в обід працівники місцевого комунального підприємства. Про це розповів голова Борщівської громади Ігор Чопик. За його словами, про це працівники повідомили до поліції. Мертве немовля було загорнуте в дитячу ковдру. Правоохоронці з’ясовують деталі смерті дитини, каже Ігор Чопик. Отримати коментар у поліції стосовно цієї ситуації кореспондентам Суспільного не вдалося. У Тернополі залишили двійнят в “Вікні життя” Народжених сьогодні двійнят залишили у “Вікні життя” в Тернопільській лікарні №2. Про це розповіла меддиректорка Ольга Сидорчук. За її словами, це хлопчик та дівчинка, вони доношені, вага – майже 3 кілограми та майже 2, 5 кг. Діти переохолоджені, тому зараз їх мають обігріти. З ними не було ніяких