На шість дитсадків у Франківську склали акти за порушення карантину

В Івано-Франківську шість дошкільних закладів порушили карантинні вимоги.

«Наразі шість дитсадків порушили карантинні вимоги. Ми склали матеріали та акти обстеження і направили їх до Нацполіції щодо належного реагування на порушення карантинних вимог», – повідомив заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Віталій Фіглевський, пише “Укрінформ”. 

Він додав, що Держпродспоживслужба також направила інформаційний лист до міського голови Івано-Франківська з описом ситуації і вимогою усунути невідповідності правилам карантину.

З 14 вересня до “червоної зони” епідеміологічної небезпеки увійшли міста Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Косівський та Тисменицький райони. Епідемічні рівні встановлюють на 14 днів.

Учора, 15 вересня, Івано-Франківська міська рада ухвалила рішення про поетапне відкриття шкіл та дитсадків. Останні почали відкривати з 14 вересня.

The post На шість дитсадків у Франківську склали акти за порушення карантину appeared first on Галицький Кореспондент.

В Івано-Франківську шість дошкільних закладів порушили карантинні вимоги. «Наразі шість дитсадків порушили карантинні вимоги. Ми склали матеріали та акти обстеження і направили їх до Нацполіції щодо належного реагування на порушення карантинних вимог», – повідомив заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Віталій Фіглевський, пише “Укрінформ”.  Він додав, що Держпродспоживслужба також направила інформаційний лист до міського

The post На шість дитсадків у Франківську склали акти за порушення карантину appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: