На Прикарпаття поліція виявила незаконні посіви маку (фото)

Сьогодні, 20 червня, територіях домоволодінь 69-річної та 57-річної мешканок Косівського району поліція виявила незаконні посіви маку.

Так, поліцейські на земельних ділянках виявили незаконні посіви 454 та 398 рослин снотворного маку. Жінки запевняють, що посіяли і вирощували мак для власних потреб, інформує Косівський відділ поліції ГУНП в Івано-Франківській області

Вилучені рослини направлені на дослідження до експертно-криміналістичного центру. У діях жінок поліція вбачає ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Нагадаємо, На Прикарпатті розпочалась оперативно-профілактична операція “Мак-2019”

The post На Прикарпаття поліція виявила незаконні посіви маку (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 20 червня, територіях домоволодінь 69-річної та 57-річної мешканок Косівського району поліція виявила незаконні посіви маку. Так, поліцейські на земельних ділянках виявили незаконні посіви 454 та 398 рослин снотворного маку. Жінки запевняють, що посіяли і вирощували мак для власних потреб, інформує Косівський відділ поліції ГУНП в Івано-Франківській області Вилучені рослини направлені на дослідження до експертно-криміналістичного центру.

The post На Прикарпаття поліція виявила незаконні посіви маку (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: