На Прикарпатті знайшли склад, де незаконно виготовляли алкогольні напої

На Прикарпатті правоохоронці вилучили фальсифіковані алкогольні напої на суму понад 400 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури в Івано-Франківській області.

Прокуратура Івано-Франківської області спільно з ГУ ДФС в Івано-Франківській області виявили складські приміщення, які використовувалися одним із місцевих підприємств для зберігання та реалізації вказаної продукції.

В ході проведення санкціонованих обшуків із зазначених складських приміщень вилучено близько дві тонни незаконно виготовлених алкогольних напоїв із марками акцизного податку невідомого походження.

Ринкова вартість вилученої продукції складає понад 400 тисяч гривень.

На даний час призначено необхідні судові експертизи, проводяться інші першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.

До теми: На Прикарпатті незаконно виготовляли фальсифікований алкоголь

Фото-ілюстративне

The post На Прикарпатті знайшли склад, де незаконно виготовляли алкогольні напої appeared first on Галицький Кореспондент.

На Прикарпатті правоохоронці вилучили фальсифіковані алкогольні напої на суму понад 400 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба прокуратури в Івано-Франківській області. Прокуратура Івано-Франківської області спільно з ГУ ДФС в Івано-Франківській області виявили складські приміщення, які використовувалися одним із місцевих підприємств для зберігання та реалізації вказаної продукції. В ході проведення санкціонованих обшуків із зазначених складських приміщень

The post На Прикарпатті знайшли склад, де незаконно виготовляли алкогольні напої appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: