На Прикарпатті жінка заблукала у лісі

Вчора, 18 жовтня близько 18.10, до рятувальників Прикарпаття надійшло повідомлення про те, що в лісі заблукала жінка.

Як повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, подія трапилась поблизу с. Вороненка Яремчанської МР. Жінка – 1970 року народження, вона жителька Коломийського району.

Відомо, що вона спільно з 56-річним чоловіком відпочивала в санаторії “Смерічка”.  Зв’язок через мобільний телефон із зниклою був відсутній.

О 18.55 год. до місця події для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали місцеві рятувальники.  

Станом на 01.00 годину 19.10.2019 рятувальники обстежили лісовий масив вздовж автомобільної дороги від смт. Ворохта до с. Вороненка. Зниклу особу знайти не вдалось, пошуково-рятувальні роботи призупинили. 

Щоб збільшити район пошуку та сили о 05.00 19.10.2019 додатково в район пошуку направлено рятувальників Верховини, два кінологи з собаками, та квадрокоптер з пілотом.

Читайте також: З’явились подробиці самогубства підприємця в Яремче

 

The post На Прикарпатті жінка заблукала у лісі appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 18 жовтня близько 18.10, до рятувальників Прикарпаття надійшло повідомлення про те, що в лісі заблукала жінка. Як повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, подія трапилась поблизу с. Вороненка Яремчанської МР. Жінка – 1970 року народження, вона жителька Коломийського району. Відомо, що вона спільно з 56-річним чоловіком відпочивала в санаторії “Смерічка”.  Зв’язок через

The post На Прикарпатті жінка заблукала у лісі appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: