На Прикарпатті загорівся автомобіль

Минулої доби рятувальники ліквідовували пожежу автомобіля на Долинщині.

Як повідомили в управлінні ДСНС в Івано-Франківській області, 13 квітня о 07:12 у селищі Вигода Долинського району виникла пожежа легкового автомобіля «Фольксваген Джетта».

Вогнем пошкоджено моторний відсік. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

Вогняна стихія щороку забирає життя людей та спричиняє багатомільйонні збитки. Так, за 2018-й рік на Івано-Франківщині спалахнуло 2127 пожеж.

Внаслідок цих пожеж загинуло 57 людей – 46 чоловіків, дев’ять жінок та двоє дітей. Ще 51 людина отримала опіки різної ступені тяжкості. Найбільша кількість пожеж трапилась на території Івано-Франківської міської ради – 486. Крім того, зареєстровано 58 випадків умисних підпалів. Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей пам’ятайте основні правила експлуатації електроприладів. З ними можна ознайомитися тут.

The post На Прикарпатті загорівся автомобіль appeared first on Галицький Кореспондент.

Минулої доби рятувальники ліквідовували пожежу автомобіля на Долинщині. Як повідомили в управлінні ДСНС в Івано-Франківській області, 13 квітня о 07:12 у селищі Вигода Долинського району виникла пожежа легкового автомобіля «Фольксваген Джетта». Вогнем пошкоджено моторний відсік. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється. Вогняна стихія щороку забирає життя людей та спричиняє багатомільйонні збитки. Так, за 2018-й рік на

The post На Прикарпатті загорівся автомобіль appeared first on Галицький Кореспондент.