На Прикарпатті за минулу добу зареєстрували 24 аварії

В Івано-Франківській області за минулу добу зареєстрували 24 ДТП. Здебільшого аварії траплялися через погодні умови на дорогах, незмінені шини на зимові і через порушення ПДР. На щастя, аварії без потерпілих.

Про це повідомляє поліція в Івано-Франківській області. 

2 грудня в Івано-Франківській області та в обласному центрі ускладнилися погодні умови: від мокрого снігу на дорогах утворювалась ожеледь, особливо в гірських районах.

Правоохоронці рекомендують не виїжджати без необхідності на власному автотранспорті, стежити за дорожнім станом та бути максимально уважними при будь-якій його зміні.

Щоб вчасно відреагувати на різке ускладнення умов пересування, необхідно дотримуватися Правил дорожнього руху та не виконувати небезпечних маневрів при пересуванні.

  • Звертаємо увагу водіїв щодо зміни літніх шин на зимові.
  • У жодному випадку не сідайте за кермо у нетверезому стані.
  • Пішоходів просимо бути уважними особливо в вечірню пору доби і переходити дорогу лише у встановлених для цього місцях, а також виключно на зелений сигнал світлофору. Бережіть своє життя, будьте пильними на дорогах.

Пам’ятайте, на автошляхах області працюють екіпажі секторів реагування патрульної поліції, тому якщо вам потрібна наша допомога – телефонуйте на лінію “102“, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: Батько водія, який загинув у ДТП на Прикарпатті, шукає свідків аварії 

 

The post На Прикарпатті за минулу добу зареєстрували 24 аварії appeared first on Галицький Кореспондент.

В Івано-Франківській області за минулу добу зареєстрували 24 ДТП. Здебільшого аварії траплялися через погодні умови на дорогах, незмінені шини на зимові і через порушення ПДР. На щастя, аварії без потерпілих. Про це повідомляє поліція в Івано-Франківській області.  2 грудня в Івано-Франківській області та в обласному центрі ускладнилися погодні умови: від мокрого снігу на дорогах утворювалась

The post На Прикарпатті за минулу добу зареєстрували 24 аварії appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: