На Прикарпатті за день горіли будинки та авто

Вчора, 11 червня, на Прикарпатті трапилось п’ять пожеж.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Так, близько 09.24 в смт. Отинія Коломийського району трапилось загоряння газового лічильника в приміщенні кухні на п’ятому поверсі житлового будинку. Також о 12.28 в селі Нижня Велесниця Коломийського району сталась пожежа в коридорі житлового будинку.

Крім того, о 12.29 в селі Нижній Струтинь Рожнятівського району горіло сміття на відкритій території на площі 25 м.кв, о 13.24 в селі Кривоброди – кімната житлового будинку та в місті Тлумач на вулиці Довженка –  легковий автомобіль “Мерседес W210”.

До слова: Вогняна стихія щороку забирає життя людей та спричиняє багатомільйонні збитки. Так, за 2018-й рік на Івано-Франківщині спалахнуло 2127 пожеж.

Внаслідок цих пожеж загинуло 57 людей – 46 чоловіків, дев’ять жінок та двоє дітей. Ще 51 людина отримала опіки різної ступені тяжкості. Найбільша кількість пожеж трапилась на території Івано-Франківської міської ради – 486. Крім того, зареєстровано 58 випадків умисних підпалів. Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей пам’ятайте основні правила експлуатації електроприладів. З ними можна ознайомитися тут.

The post На Прикарпатті за день горіли будинки та авто appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 11 червня, на Прикарпатті трапилось п’ять пожеж. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. Так, близько 09.24 в смт. Отинія Коломийського району трапилось загоряння газового лічильника в приміщенні кухні на п’ятому поверсі житлового будинку. Також о 12.28 в селі Нижня Велесниця Коломийського району сталась пожежа в коридорі житлового будинку. Крім того, о

The post На Прикарпатті за день горіли будинки та авто appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: