На Прикарпатті виявили небезпечні дитячі іграшки

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що на території області виявлено небезпечні дитячі іграшки.

Працівниками відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видом дитячої іграшки та низьковольтного електричного обладнання, було виявлено продукцію, яка не відповідає вимогам нормативних документів та становить низький ступінь загрози, а саме:

– Дитяча іграшка: брязкальце музичне «Лев-телефон», ТМ «Baby mix», артикул: KР-0608В;

– Дитяча іграшка: гімнастична іграшка для дітей ТМ «Baby mix», артикул: GW-6922В;

– Кутова шліфувальна машина, TM «Best», модель VIE-125-1250.

Суб’єктам господарювання вище зазначеної продукції надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (згідно з постановою КМУ від 05.10.2011 року № 1017) із вимогою припинити реалізацію забракованої продукції, з метою подальшого усунення недоліків. Застерігаємо споживачів щодо використання згаданої продукції.

Детальніше про забраковану продукцію читайте в розділі – діяльність управління – захист споживачів – забракована продукція.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що на території області виявлено небезпечні дитячі іграшки. Працівниками відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видом дитячої іграшки та низьковольтного електричного обладнання, було виявлено продукцію, яка не відповідає вимогам нормативних документів та становить низький ступінь загрози, а саме: – Дитяча іграшка: брязкальце музичне «Лев-телефон», ТМ «Baby mix», артикул: KР-0608В; – Дитяча іграшка: гімнастична іграшка для дітей ТМ «Baby mix», артикул: GW-6922В; – Кутова шліфувальна машина, TM «Best», модель VIE-125-1250. Суб’єктам господарювання вище зазначеної продукції надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (згідно з постановою КМУ від 05.10.2011 року № 1017) із вимогою припинити реалізацію забракованої продукції, з метою подальшого усунення недоліків.