На Прикарпатті викрали автомобіль, припаркований у дворі будинку

Заява про викрадення автомобіля «ВАЗ 2107» надійшла вчора, близько 9:30 до Галицького відділення поліції, а вже ввечері цього ж дня поліцейські розшукали транспортних засіб.

 

39-річний мешканець Бурштина повідомив, що залишив автомобіль у дворі будинку за місцем проживання, інформують “Вікна” з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Правоохоронці розшукали автомобіль на одній із вулиць села Вербилівці, що на Рогатинщині.

У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ тривають заходи щодо встановлення та затримання особи причетної до вказаного злочину та притягнення її до кримінальної відповідальності.

Заява про викрадення автомобіля «ВАЗ 2107» надійшла вчора, близько 9:30 до Галицького відділення поліції, а вже ввечері цього ж дня поліцейські розшукали транспортних засіб.   39-річний мешканець Бурштина повідомив, що залишив автомобіль у дворі будинку за місцем проживання, інформують “Вікна” з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини. Правоохоронці розшукали автомобіль на одній із вулиць села Вербилівці, що на Рогатинщині. У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ тривають заходи щодо встановлення та затримання особи причетної до вказаного злочину та притягнення її до кримінальної відповідальності.