На Прикарпатті утворили госпітальну раду і обговорили специфіку роботи опорних лікарень

Результат пошуку зображень за запитом медики

В.о голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів розповів про особливості роботи та завдання, які покладені перед членами госпітальної ради. Також було обрано голову, заступників та секретаря, пишуть Версії.

Головою обрали Віталія Федоріва, заступниками стали директор Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мирон Матейко і генеральний директор КНП Коломийська ЦРЛ Андрій Кошкін, секретар – начальник відділу організації медичної допомоги населенню управління організації медичної допомоги населенню і медицини катастроф ДОЗ ОДА Ліліана Сабадаш.

На першому засіданні члени госпітальної ради обговорили особливості роботи опорних лікарень. В.о директора департаменту охорони здоров’я Ірина Кобельська зазначила, що у кожному госпітальному окрузі мають бути опорні лікарні, тобто ті які забезпечать надання вторинної та екстренної меличної допомоги цілодобово.

“Медична реформа полягає в тому, щоб наші лікарні перетворити в багатопрофільні. З часом вони будуть називатися закладами інтенсивного лікування. У нас є затверджений перелік опорних закладів. Це Долинська районна лікарня, Надвірнянська районна лікарня, Косівська районна лікарня, Бурштинська центральна міська лікарня, Івано-Франківська обласна клінічна лікарня, Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня, Калуська центральна районна лікарня у Підгірках, Коломийська районна лікарня та Городенківська районна лікарня”,- наголосила Ірина Кобельська.

За її словами, перелік опорних лікарень затверджений на 3 роки. Проте, якщо один із закладів не буде відповідати вимогам, то за рекомендаціями ДОЗ до списку може увійти інша лікарня. Заклади обирали за 44 показниками.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post На Прикарпатті утворили госпітальну раду і обговорили специфіку роботи опорних лікарень appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

В Івано-Франківській облдержадміністрації відбулося засідання госпітальної ради.

The post На Прикарпатті утворили госпітальну раду і обговорили специфіку роботи опорних лікарень appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.