На Прикарпатті син переїхав матір на смерть

У селі Гарасимів на Прикарпатті син з товаришем переїхали 86-річну матір. Напередодні всю ніч чоловіки пили горілку.

На Прикарпатті син переїхав матір на смерть | Курс

Про це повідомив очільник Нацполіції в області Володимир Голубош липня о 6:20 на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що в селі Гарасимів Тлумацького району на городі обійстя лежить тіло літньої жінки.

На місце загибелі одразу виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що стареньку переїхав автомобіль.

Під час спілкування з родичами померлої поліцейські з’ясували, що вночі син з 30-річним товаришем пили горілку.

Над ранок, близько 4:00, чоловіки захотіли продовжити гулянку, сіли в автомобіль і вирушили за алкоголем. Проте вирішили поїхати не дорогою, а навпростець – через городи.

В цей час на грядці з кукурудзою поралася мати. Чоловіки на неї наїхали.

Жінка загинула одразу.

У селі Гарасимів на Прикарпатті син з товаришем переїхали 86-річну матір. Напередодні всю ніч чоловіки пили горілку. Про це повідомив очільник Нацполіції в області Володимир Голубош липня о 6:20 на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що в селі Гарасимів Тлумацького району на городі обійстя лежить тіло літньої жінки. На місце загибелі одразу виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що стареньку переїхав автомобіль. Під час спілкування з родичами померлої поліцейські з’ясували, що вночі син з 30-річним товаришем пили горілку. Над ранок, близько 4:00, чоловіки захотіли продовжити гулянку, сіли в автомобіль і вирушили за алкоголем. Проте вирішили поїхати не дорогою, а навпростець – через городи. В цей час на грядці з кукурудзою поралася мати. Чоловіки на неї наїхали. Жінка загинула одразу.