На Прикарпатті серед річки знайшли автомобіль (відео)

Сьогодні, 22 червня, о 00:12 до координаційного центру Управління ДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про те, що посеред річки Білий Черемош, в селі Яблуниця, Верховинського району, знаходиться легковий автомобіль.

За словами місцевих жителів, невідомий голос просить про допомогу. За попередньою інформацією, автомобіль, рухаючись по місцевій дорозі зі сторони села Гринява в село Яблуниця Верховинського району, з’їхав в річище річки Білий Черемош.

О 00:32 рятувальники Верховинського пошуково-рятувального відділення встановили, що автомобіль частково проглядається з води, потерпілих за зовнішніми ознаками не виявлено. Відстань від берега орієнтовно 12-15 м. Рівень води приблизно 2 м, поступово спадає. О 02:14 до місця події направили водолазно-рятувальне відділення.
Станом на 03:00 рятувальники проводять обстеження прибережної зони річки Білий Черемош. Працює слідчо-оперативна група поліції.

Нагадаємо, у Надвірній водій легковика збив літнього велосипедиста.

The post На Прикарпатті серед річки знайшли автомобіль (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 22 червня, о 00:12 до координаційного центру Управління ДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про те, що посеред річки Білий Черемош, в селі Яблуниця, Верховинського району, знаходиться легковий автомобіль. За словами місцевих жителів, невідомий голос просить про допомогу. За попередньою інформацією, автомобіль, рухаючись по місцевій дорозі зі сторони села Гринява в село Яблуниця Верховинського

The post На Прикарпатті серед річки знайшли автомобіль (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: