На Прикарпатті невідомі викрали автомобіль та залишили його в рові

Заява про викрадення автомобіля «ВАЗ 2101» надійшла до Косівського відділу поліції 25 вересня близько 08:00 ранку.

 

30-річний заявник повідомив, що залишив свій автомобіль відчинений на узбіччі проїжджої частити дороги, неподалік від місця проживання, повідомляють “Вікна” з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Уже через декілька годин після повідомлення, правоохоронці розшукали автомобіль, який знаходився в дренажному рові та мав незначні механічні пошкодження.

У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ тривають заходи щодо встановлення та затримання особи причетної до вказаного злочину.

Заява про викрадення автомобіля «ВАЗ 2101» надійшла до Косівського відділу поліції 25 вересня близько 08:00 ранку.   30-річний заявник повідомив, що залишив свій автомобіль відчинений на узбіччі проїжджої частити дороги, неподалік від місця проживання, повідомляють “Вікна” з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини. Уже через декілька годин після повідомлення, правоохоронці розшукали автомобіль, який знаходився в дренажному рові та мав незначні механічні пошкодження. У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) ККУ тривають заходи щодо встановлення та затримання особи причетної до вказаного злочину.