На Прикарпатті можуть закрити дитсадки, – Марцінків

8 шкіл та 4 дитсадки закриті на карантин у столиці – LexInform – Правові  новини, юридична практика, коментарі

Сьогодні відбудеться засідання обласної комісії ТЕБ та НС, на якому планують посилити карантинні заходи на Прикарпатті. Про це під час онлайн ефіру повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на Курс.

“Ймовірно на дистанційне навчання можуть бути переведені 1-4 класи, розглядається варіант закриття дитячих садочків. Але це залежить від обласної комісії. Тобто до вечора будемо знати, які додаткові заходи будуть відбуватися у нашій Івано-Франківській області”, – повідомив Марцінків.

Нагадаємо, у п’ятницю обласна комісія ТЕБ та НС заборонила з 22 до 28 лютого закладам громадського харчування приймати відвідувачів, можна працювати лише на виніс. Розважальні заклади, нічні клуби та кінотеатри повинні на цей час припинити роботу. Також з 22 до 28 лютого заборонено проведення культурних та релігійних заходів.

Сьогодні відбудеться засідання обласної комісії ТЕБ та НС, на якому планують посилити карантинні заходи на Прикарпатті. Про це під час онлайн ефіру повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на Курс. “Ймовірно на дистанційне навчання можуть бути переведені 1-4 класи, розглядається варіант закриття дитячих садочків. Але це залежить від обласної комісії. Тобто до […]