На Прикарпатті мати здала поліцейським сина-наркомана

Рогатинський районний суд виніс вирок чоловіку, який незаконно придбав, виготовив та зберігав небезпечну наркотичну речовину.

За його словами, в Рогатині він знайшов наркотики у одному із сміттєвих баків на смітнику. Там він виявив поліетиленовий пакет білого кольору із маковою соломою та вирішив привласнити їх собі для подальшого виготовлення з неї наркотичного засобу “концентрату з макової соломи”, інформує “Місто”.

Вдома він з допомогою наявного у нього інвентаря та хімічних речовин із частини макової соломи на кухні зварив наркотичний засіб – концентрат з макової соломи.

Мати чоловіка була дуже обурена поведінкою сина, тож повідомила про цей факт працівників поліції. Поліцейські прибувши на місце події, виявили факт незаконного зберігання та виготовлення наркотичного засобу.

Під час огляду місця події працівники поліції Рогатинського ВП Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області вилучили:

— поліетиленовий пакет білого кольору із особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – маковою соломою, кількість якого у висушеному стані становить 186,922 грама;
металеву ємкість червоного кольору із особливо небезпечними наркотичними засобами, обіг яких заборонено, – концентратом з макової соломи, кількість якого в перерахунку на суху речовину становить 3,74 грама, та рослинною речовиною, та маковою соломою, кількість якої, у перерахунку на суху речовину, становить 44,14 грама;

— два відрізки тканини синього та зеленого кольорів із особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено, – маковою соломою, кількість якої у висушеному стані становить 0,1505 грама.

У судовому засіданні обвинувачений пояснив,що періодично вживає наркотичні засоби та раніше був судимий за злочини у сфері обігу наркотичних засобів. У вчиненому щиро розкаювався та просив суворо не карати. Зазначив, що добровільно відвідує замісну терапію наркотичної залежності, яка проходить в Бурштинській центральній лікарні.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.309 КК України та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки.

На підставі ст. 75КК України звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки з іспитовим терміном на два роки

Рогатинський районний суд виніс вирок чоловіку, який незаконно придбав, виготовив та зберігав небезпечну наркотичну речовину. За його словами, в Рогатині він знайшов наркотики у одному із сміттєвих баків на смітнику. Там він виявив поліетиленовий пакет білого кольору із маковою соломою та вирішив привласнити їх собі для подальшого виготовлення з неї наркотичного засобу “концентрату з макової соломи”, інформує “Місто”. Вдома він з допомогою наявного у нього інвентаря та хімічних речовин із частини макової соломи на кухні зварив наркотичний засіб – концентрат з макової соломи. Мати чоловіка була дуже обурена поведінкою сина, тож повідомила про цей факт працівників поліції. Поліцейські прибувши на місце події, виявили факт незаконного зберігання та виготовлення наркотичного засобу. Під час огляду місця події працівники поліції Рогатинського ВП Тисменицького