На Прикарпатті готуються до ремонту дороги Тлумач – Лісна Тарновиця (фото)

 

Компанія ПБС проводить комплекс підготовчих робіт перед початком ремонту дороги Тлумач – Лісна Тарновиця. Про це йдеться на сторінці компанії у соцмережі: 

Наша команда не гає часу і готується до нового сезону будівництва доріг! Погода стала більш лояльною, тому є нагода провести роботи з вирізання чагарників на дорогах та інші підготовчі роботи.

Наразі між селами Лісна Тарновиця і Парище Надвірнянського району чистимо узбіччя та налагоджуємо водовідведення. Це підготовчий етап до ремонту дороги Тлумач – Лісна Тарновиця, капремонт якої має бути проведеним у цьому році.

Також продовжуємо нашу соціальну ініціативу і зрізаний опалювальний матеріал передаємо до місцевих шкіл для обігріву класів і навчальних приміщень.

  Компанія ПБС проводить комплекс підготовчих робіт перед початком ремонту дороги Тлумач – Лісна Тарновиця. Про це йдеться на сторінці компанії у соцмережі:  Наша команда не гає часу і готується до нового сезону будівництва доріг! Погода стала більш лояльною, тому є нагода провести роботи з вирізання чагарників на дорогах та інші підготовчі роботи. Наразі між […]