На Прикарпатті горіли три будинки та легковий автомобіль

За минулу добу, 16 червня, на Івано-Франківщині спалахнули чотири пожежі.

Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС, навівши список загорянь, що трапилися.

О 08:53 у селі Вовчківці Снятинського району трапилась пожежа легкового автомобіля «Renault Megane» власник гр. 1969 р.н. Вогнем пошкоджено моторний відсік. Попередня причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

О 19:30 у Снятинському районі, смт Заболотів сталася пожежа житлового будинку гр. 1981 р.н. Вогнем пошкоджено кімнату на площі 30 м.кв. Попередня причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

В Яремче по вулиці Лепкого сталася пожежа літньої кухні гр. 1960 р.н. Вогнем пошкоджено крівлю та речі домашнього вжитку на загальній на площі 40м.кв. Попередня причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

У Богородчанському районі, в селі Луквиця, загорілася літня кухня гр. 1968 р.н. Вогнем пошкоджено побутову техніку, електролічильник Попередня причина виникнення пожежі – влучання розряду блискавки.

Нагадаємо, у Франківську сталася пожежа, рятувальники допомогли двом людям

The post На Прикарпатті горіли три будинки та легковий автомобіль appeared first on Галицький Кореспондент.

За минулу добу, 16 червня, на Івано-Франківщині спалахнули чотири пожежі. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС, навівши список загорянь, що трапилися. О 08:53 у селі Вовчківці Снятинського району трапилась пожежа легкового автомобіля «Renault Megane» власник гр. 1969 р.н. Вогнем пошкоджено моторний відсік. Попередня причина виникнення пожежі та збитки встановлюються. О 19:30 у Снятинському районі,

The post На Прикарпатті горіли три будинки та легковий автомобіль appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: