На Прикарпатті директора ТОВ судитимуть за привласнення грошей з держбюджету

За процесуального керівництва Івано-Франківської місцевої прокуратури завершено досудові розслідування та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно директора товариства за фактами заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах та службового підроблення, вчиненими за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, директор товариства, яке виконувало підрядні роботи щодо будівництва амбулаторій на території двох сіл на Прикарпатті, за попередньою змовою із особою, відповідальною за здійснення технічного нагляду, в офіційних документах умисно завищив вартість матеріалів та виконаних робіт, що стало підставою для їх оплати замовником, інформує Фіртка з посиланням на обласну прокуратуру.

Цими діями нанесено збитки державі на загальну суму понад 850 тис. грн.

Наразі з метою відшкодування завданих збитків прокуратурою заявлено цивільні позови. Досудове розслідування під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури здійснювали слідчі Івано-Франківського ВП, оперативний супровід – УСР в області ДСР Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За процесуального керівництва Івано-Франківської місцевої прокуратури завершено досудові розслідування та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно директора товариства за фактами заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах та службового підроблення, вчиненими за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України). За даними слідства, директор товариства, яке виконувало підрядні роботи щодо будівництва амбулаторій на території двох сіл на Прикарпатті, за попередньою змовою із особою, відповідальною за здійснення технічного нагляду, в офіційних документах умисно завищив вартість матеріалів та виконаних робіт, що стало підставою для їх оплати замовником, інформує Фіртка з посиланням на обласну прокуратуру. Цими діями нанесено збитки державі на загальну суму понад 850 тис. грн. Наразі з метою відшкодування завданих збитків прокуратурою