На Прикарпатті директор підприємства продавав медичні вироби за завищеною ціною

За процесуального керівництва Івано-Франківської місцевої прокуратури службовій особі повідомлено про підозру у привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).

Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу та вживаються заходи, спрямовані на забезпечення відшкодування завданих збитків. Про це інформує пресслужба прокуратури області.

Директор одного з ТОВ, зареєстрованого у м Києві, привласнив 105 тис. грн бюджетних коштів, реалізувавши навчальному закладу медичні вироби за завищеною ціною. Наразі у прокуратурі не повідомляють подробиць щодо того, про який заклад і про які вироби йдеться.

Читайте також: На Франківщині затримали групу осіб, які допомагали підприємствам ухилятися від податків

The post На Прикарпатті директор підприємства продавав медичні вироби за завищеною ціною appeared first on Галицький Кореспондент.

За процесуального керівництва Івано-Франківської місцевої прокуратури службовій особі повідомлено про підозру у привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України). Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу та вживаються заходи, спрямовані на забезпечення відшкодування завданих збитків. Про це інформує пресслужба прокуратури області. Директор одного з ТОВ, зареєстрованого у м

The post На Прикарпатті директор підприємства продавав медичні вироби за завищеною ціною appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: