На Прикарпатті чоловік незаконно користувався земельною ділянкою вартістю чотири мільйони

На Коломийщині прокуратура повертає державі земельну ділянку вартістю чотири мільйони гривень.

Так, Коломийською місцевою прокуратурою пред’явлено позовну заяву до Снятинського районного суду про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування та витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння, інформує прокуратура Прикарпаття.

Установлено, що земельну ділянку загальною площею 2 га вартістю 4 млн грн передали у власність для ведення особистого селянського господарства без законних на те підстав. Після неправомірного отримання у власність земельної ділянки правопорушник розпорядився нею, уклавши договір дарування.

Прокуратура вимагає через суд визнати незаконним та скасувати рішення сесії сільської ради й витребувати земельну ділянку площею 2 га з незаконного володіння.

Нагадаємо, У Калуші поліція затримала чоловіка, який вчинив стрілянину в центрі міста (ФОТО)

 

The post На Прикарпатті чоловік незаконно користувався земельною ділянкою вартістю чотири мільйони appeared first on Галицький Кореспондент.

На Коломийщині прокуратура повертає державі земельну ділянку вартістю чотири мільйони гривень. Так, Коломийською місцевою прокуратурою пред’явлено позовну заяву до Снятинського районного суду про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування та витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння, інформує прокуратура Прикарпаття. Установлено, що земельну ділянку загальною площею 2 га вартістю 4 млн грн передали

The post На Прикарпатті чоловік незаконно користувався земельною ділянкою вартістю чотири мільйони appeared first on Галицький Кореспондент.