На Прикарпатті “Розколяду” організували понад пів тисячі прикарпатців

Сьогодні, 14 січня, в Івано-Франківській обласній філармонії відбулося обласне свято «Розколяда». Так, різдвяне свято зібрало на сцені близько пів тисячі учасників з різних районів Прикарпаття.

15 кращих колективів обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Івано-Франківщини представляли різдвяні традиції. Величали народження Спасителя у старовинних та сучасних піснях-колядках, щедрували, засівали й віншували, інформує  WestNews  з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Додавали колориту святковому заходу цікаві постановки циклу різдвяних свят, автентичний одяг етнорегіонів Прикарпаття, розмаїття костюмів та різдвяної атрибутики.

Організаторами щорічного конкурсу є департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спільно із Івано-Франківським державним центром естетичного виховання.

Його метою є залучення молоді до відродження народних традицій, пропаганда українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів, забезпечення змістовного дозвілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Новорічні красуні: як виглядають деякі святкові ялинки в містах та районах Прикарпаття. ФОТО

Публікація На Прикарпатті “Розколяду” організували понад пів тисячі прикарпатців запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Сьогодні, 14 січня, в Івано-Франківській обласній філармонії відбулося обласне свято «Розколяда». Так, різдвяне свято зібрало на сцені близько пів тисячі учасників з різних районів Прикарпаття. 15 кращих колективів обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Івано-Франківщини представляли різдвяні традиції. Величали народження Спасителя у старовинних та сучасних піснях-колядках, щедрували, засівали й віншували, […]

Публікація На Прикарпатті “Розколяду” організували понад пів тисячі прикарпатців запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.