На Прикарпатті 2021 рік проголосили роком Євгена Коновальця та просять Президента про звання героя для провідника

Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради.

“З однієї сторони ми реагуємо на півтора десятка звернень націоналістичних організацій, у яких вони просили, щоб обласна рада на гідному рівні відзначила 130 років з дня народження великого українця, а також наголошуємо на видатних постатях України,” – розповіла Мар’яна Гринечко, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики.

Окрім того, депутати обласної ради просять у Президента присвоєння Євгену Коновальцю звання “Героя України”.

«Порушуємо клопотання перед Президентом щодо присвоєння звання “Героя України” Євгену Коновальцю посмертно», – додала Мар’яна Гринечко.

Як пояснив  голова обласної ради Олександр Сич, в області також виготовили спеціальні відзнаки до 130-річчя Євгена Коновальця, які вручатимуть кращим представникам краю.

The post На Прикарпатті 2021 рік проголосили роком Євгена Коновальця та просять Президента про звання героя для провідника appeared first on Галицький Кореспондент.

Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради. “З однієї сторони ми реагуємо на півтора десятка звернень націоналістичних організацій, у яких вони просили, щоб обласна рада на гідному рівні відзначила 130 років з дня народження великого українця, а також наголошуємо на видатних постатях України,” – розповіла Мар’яна Гринечко, голова постійної комісії обласної ради

The post На Прикарпатті 2021 рік проголосили роком Євгена Коновальця та просять Президента про звання героя для провідника appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: