На Прикарпатті зіпсували майже 500 доз вакцини Covishield

В Україні за весь час щеплення проти коронавірусу забраковано лише 583 дози індійської вакцини AstraZeneca (Covishield), яких було розбито або пошкоджено.

Про це повідомила гендиректорка директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ Ірина Руденко у відповіді на запит «Главкому».

Найбільше втрат флаконів із вакциною зафіксовано в Івано-Франківській області – 492 дози або 84% від усіх пошкоджених доз.

Крім цього, несуттєві втрати понесли Львівська (мінус 17 доз), Житомирська (-9 доз), Кіровоградська і Полтавська (по мінус 8 доз у кожній) області. Водночас чотири області (Вінницька, Луганська, Одеська, Херсонська) не зіпсували жодної дози вакцини.

У МОЗ наголосили, що показники втрат для вакцин зі стандартом ефективного управління вакцинами ВООЗ та ЮНІСЕФ, становить до 25%. В одному флаконі міститься 10 доз вакцини AstraZeneca (Covishield).

Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 388404 щеплення. Вакциновано 388401 особу, з них отримали першу дозу – 388399 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – п’ять осіб (із них двоє осіб отримали першу дозу закордоном). 

Читайте також: Лікарі розповіли, коли очікувати нової хвилі захворюваності на COVID-19

The post На Прикарпатті зіпсували майже 500 доз вакцини Covishield appeared first on Галицький Кореспондент.

В Україні за весь час щеплення проти коронавірусу забраковано лише 583 дози індійської вакцини AstraZeneca (Covishield), яких було розбито або пошкоджено. Про це повідомила гендиректорка директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ Ірина Руденко у відповіді на запит «Главкому». Найбільше втрат флаконів із вакциною зафіксовано в Івано-Франківській області – 492 дози або 84% від усіх

The post На Прикарпатті зіпсували майже 500 доз вакцини Covishield appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: