На Прикарпатті розірвало магістральний газопровід: постраждали двоє дачників (відео)

8 червня, у селі Клузів неподалік Івано-Франківська сталася розгерметизація на ділянці газопроводу-відводу «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці».

Страшна вирва кілька метрів у глибину – так тепер виглядає газопровід в селі Клузові на території дачного масиву, пишуть Надзвичайні новини.

Від різкого запаху метану немає спасіння в радіусі десятків метрів.

Ударна хвиля була такої сили, що двох дачників, які неподалік поралися на городі, відкинуло на кілька метрів. Чоловіка та жінку госпіталізували до обласної лікарні.

Витік газу служби зупинили лише за півгодини. Лише опісля приступили до ліквідаційних робіт.

Місцеві мешканці розповідають: газопровід проривало і раніше. Втім, ремонтували його нечасто.

До теми: Рятувальники розповіли, як ліквідовують аварію на магістральному газопроводі біля Франківська

The post На Прикарпатті розірвало магістральний газопровід: постраждали двоє дачників (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

8 червня, у селі Клузів неподалік Івано-Франківська сталася розгерметизація на ділянці газопроводу-відводу «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці». Страшна вирва кілька метрів у глибину – так тепер виглядає газопровід в селі Клузові на території дачного масиву, пишуть Надзвичайні новини. Від різкого запаху метану немає спасіння в радіусі десятків метрів. Ударна хвиля була такої сили, що двох дачників, які неподалік поралися

The post На Прикарпатті розірвало магістральний газопровід: постраждали двоє дачників (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: