На Прикарпатті чоловік забив співмешканку

У місті Надвірна правоохоронці затримали чоловіка, який вбив свою співмешканку.

Як повідомили на сторінці поліції, учора, 22 серпня, їх повідомили про виявлене в полі тіло жінки без ознак життя, пише “Галицький кореспондент“.

Згідно з інформацією, поліціянти з’ясували, що перед цим між 28-річною жінкою і її 31-річним співмешканцем виник конфлікт. Під час нього чоловік накинувся з кулаками на потерпілу, а потім взяв до рук металевий ланцюг і продовжив її бити. Від травм жінка померла.

Зловмисника затримали. Як виявилось, його раніше судили з вчинення майнових злочинів. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, а суд невдовзі обере запобіжний захід. Проводиться слідство.

У місті Надвірна правоохоронці затримали чоловіка, який вбив свою співмешканку. Як повідомили на сторінці поліції, учора, 22 серпня, їх повідомили про виявлене в полі тіло жінки без ознак життя, пише “Галицький кореспондент“. Згідно з інформацією, поліціянти з’ясували, що перед цим між 28-річною жінкою і її 31-річним співмешканцем виник конфлікт. Під час нього чоловік накинувся з кулаками на потерпілу, а потім взяв до рук металевий ланцюг і продовжив її бити. Від травм жінка померла. Зловмисника затримали. Як виявилось, його раніше судили з вчинення майнових злочинів. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, а суд невдовзі обере запобіжний захід. Проводиться слідство.