На Прикарпатті безплатно покажуть сучасні українські фільми просто неба

Національний тур “Кіно просто неба” осягне близько 500 населених пунктів у 9 областях.

Участь у ньому візьмуть метри українського кіно Ірма Вітовська, Богдан Бенюк та Ахтем Сеітаблаєв, пише WestNews.

“Вже зовсім скоро початок Національного туру! 9 областей України, покриття близько 500 населених пунктів і можливість безкоштовно подивитись сучасне українське кіно для більше ніж 500 000 людей! Кіномобіль вже готовий в дорогу”, – повідомили в пресслужбі МХП.

За словами акторів, українське кіно знають в усьому світі і є дуже багато фільмів, які заслуговують на увагу жителів нашої країни.

“Взагалі поїхати показувати кіно у маленькі селища, містечка – це дуже правильна і шляхетна ідея. Зараз з’явилася така можливість завдяки фонду “МХП – Громаді”, – прокоментувала Ірма Вітовська.

Укрїнцям покажуть здобутки українського кінематографа. Проєкт приїде і на Франківщину.

“Це вже майбутні покоління скажуть, що ми такий значущий проєкт підіймали, ми про це ще не можемо говорити, ми говоримо про те, що це якісна хороша штука для того, аби дух підняти й показати культурні здобутки кінематографа українського. Кіно їде до людей, для того щоб вони одне одного пізнали”, – зауважив Богдан Бенюк.

Коли і де саме покажуть фільми та яке кіно привезуть, повідомлять пізніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінал Євробачення-2021: одна з пісень натхненна композитором, який народився на Прикарпатті. ВІДЕО

Публікація На Прикарпатті безплатно покажуть сучасні українські фільми просто неба запозичена із ресурсу WestNews.

Національний тур “Кіно просто неба” осягне близько 500 населених пунктів у 9 областях. Участь у ньому візьмуть метри українського кіно Ірма Вітовська, Богдан Бенюк та Ахтем Сеітаблаєв, пише WestNews. “Вже зовсім скоро початок Національного туру! 9 областей України, покриття близько 500 населених пунктів і можливість безкоштовно подивитись сучасне українське кіно для більше ніж 500 000 людей! Кіномобіль вже готовий в дорогу”, – повідомили в пресслужбі МХП. За словами акторів, українське кіно знають в усьому світі і є дуже багато фільмів, які заслуговують на увагу жителів нашої країни. “Взагалі поїхати показувати кіно у маленькі селища, містечка – це дуже правильна і шляхетна ідея. Зараз з’явилася така можливість завдяки фонду “МХП – Громаді”, – прокоментувала Ірма Вітовська. Укрїнцям покажуть здобутки українського кінематографа. Проєкт приїде і на […]

Публікація На Прикарпатті безплатно покажуть сучасні українські фільми просто неба запозичена із ресурсу WestNews.