На Надвірнянщині затримали вантажівку, водій якої перевозив ліс без документів

Надвірнянські поліцейські зупинили вантажівку, що перевозила лісодеревину без відповідних дозвільних документів.

Минулої доби на Надвірнянщині поліцейські сектору реагування патрульної поліції зупинили вантажівку з лісоматеріалами. Всіх відповідних документів, які б засвідчували законність дій, керманич не мав.

Під час несення служби на території Надвірнянського району, в с. Пнів, поліцейські зупинили вантажний автомобіль «КАМАЗ». Керманич, 25-річний житель Косівського району, в кузові перевозив колоди деревини. При перевірці у правоохоронців виникли обґрунтовані підозри щодо достовірності наданих чоловіком супровідних документів на вантаж.

За таких обставин правоохоронці зафіксували порушення і вилучили вантажівку та лісоматеріали на територію відділу поліції.

Наразі поліція встановлює обставини події у рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Слідчі готують клопотання до суду про накладення арешту на вилучене.

The post На Надвірнянщині затримали вантажівку, водій якої перевозив ліс без документів appeared first on Галицький Кореспондент.

Надвірнянські поліцейські зупинили вантажівку, що перевозила лісодеревину без відповідних дозвільних документів. Минулої доби на Надвірнянщині поліцейські сектору реагування патрульної поліції зупинили вантажівку з лісоматеріалами. Всіх відповідних документів, які б засвідчували законність дій, керманич не мав. Під час несення служби на території Надвірнянського району, в с. Пнів, поліцейські зупинили вантажний автомобіль «КАМАЗ». Керманич, 25-річний житель Косівського

The post На Надвірнянщині затримали вантажівку, водій якої перевозив ліс без документів appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: