На Коновальця вантажівки забруднювали дорогу – муніципали склали протокол (ФОТО)

Франківська “Муніципальна інспекція “Добродій” нагадує, що забудовник не повинен допускати випадків виїзду транспорту з будівельних майданчиків із забрудненими колесами на дороги.

В іншому випадку, на відповідальну особу, інспектори складуть протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Він тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу 340-1360 для громадян, та 850-1700 для суб’єктів підприємницької діяльності.

Саме такий протокол муніципали склали нещодавно. Порушення сталось на вулиці Коновальця, 35.

До теми: у Франківській ОТГ на паліїв трави та побутових відходів склали 10 протоколів

The post На Коновальця вантажівки забруднювали дорогу – муніципали склали протокол (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Франківська “Муніципальна інспекція “Добродій” нагадує, що забудовник не повинен допускати випадків виїзду транспорту з будівельних майданчиків із забрудненими колесами на дороги. В іншому випадку, на відповідальну особу, інспектори складуть протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Він тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу 340-1360 для громадян, та 850-1700 для суб’єктів підприємницької діяльності.

The post На Коновальця вантажівки забруднювали дорогу – муніципали склали протокол (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: