На Калущині прокуратура вимагає повернути державі 11 гектарів землі

Прокуратура продовжує реагувати на незаконно надані в оренду землі - Перший  регіональний

Прокуратура Івано-Франківської області наполягає на поверненні державі 11 га землі вартістю 16,5 млн грн в урочищі «Мочар».

Про це інформує пресслужба обласної прокуратури, пише Типовий Франківськ.

Господарський суд Івано-Франківської області відкрив провадження у справі за позовом Калуської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди землі, повернення земельної ділянки площею 11 га вартістю 16,5 млн грн та стягнення заборгованості за користування нею в сумі 93 тис. грн.

Встановлено, що одна із сільських рад області передала в оренду товариству земельну ділянку для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів енергогенеруючих підприємств, яка розташована в урочищі «Мочар», строком на 49 років.

Однак, користуючись землею, суб’єкт господарювання систематично порушував істотні умови договору, що спричинило заборгованість перед місцевим бюджетом.

Щоб відновити порушені права, місцева прокуратура заявила позов про стягнення з недобросовісного орендаря плати, розірвання договору та зобов’язання повернути земельну ділянку у власність держави.

На даний час провадження у справі відкрито. Триває судовий розгляд.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Прокуратура Івано-Франківської області наполягає на поверненні державі 11 га землі вартістю 16,5 млн грн в урочищі «Мочар». Про це інформує пресслужба обласної прокуратури, пише Типовий Франківськ. Господарський суд Івано-Франківської області відкрив провадження у справі за позовом Калуської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди землі, повернення земельної ділянки площею 11 га вартістю 16,5 млн грн та стягнення […]