На Калущині через борги село залишилось без водопостачання

На Калущині через борги село залишилось без водопостачання

Рівень оплати споживачів становить всього 30% і це не дозоляє оплатити електроенергію, яку споживає насосна станція, не кажучи про інші супутні витрати.

Так на оперативній нараді у міськвиконкомі прокоментував відключення водопостачання у селі Вістова Калуської громади директор комунального підприємства «Водотеплосервіс» Петро Шевчук, , пишуть Версії з посиланням на Вікна.

Заступник міського голови Богдан Білецький зазначив: навіть за умови стовідсоткової оплати, зібраних коштів не вистачить на те, щоб забезпечити роботу комунального підприємства (КП «Вістова»).

«Але є оплата менше 30% і не вистає суто на електроенергію, мова не йде про керівника. Звертаюся до мешканців і старости провести профілактичну роботу серед мешканців — хоча б за електроенергію треба платити», — зазначив посадовець.

З 1 квітня насоси і обладнання, які забезпечують централізоване водопостачання у Вістові, передали на обслуговування  КП «Водотеплосервіс». Борг за електроенергію тут становить 20 тис. гривень. Загалом до мережі централізованого водопостачання в цьому селі піддані близько 120 споживачів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Рівень оплати споживачів становить всього 30% і це не дозоляє оплатити електроенергію, яку споживає насосна станція, не кажучи про інші супутні витрати. Так на оперативній нараді у міськвиконкомі прокоментував відключення водопостачання у селі Вістова Калуської громади директор комунального підприємства «Водотеплосервіс» Петро Шевчук, , пишуть Версії з посиланням на Вікна. Заступник міського голови Богдан Білецький зазначив: навіть за умови стовідсоткової […]