На Івано-Франківщині знизився рівень дитячої злочинності

Упродовж 4 місяців 2019 року неповнолітні прикарпатці стали причетними до вчинення 30 кримінальних правопорушень. Торік за такий же період дітьми або за їх участю було скоєно 46 злочинів.

На Івано-Франківщині рівень «дитячої» злочинності не зростає у порівнянні з попередніми роками, водночас для працівників поліції це не є приводом до зменшення зусиль щодо протидії вчиненню неповнолітніми правопорушень, зокрема – кримінальних.

Найпоширенішими серед скоєних дітьми злочинів й надалі залишаються майнові посягання. Зокрема, юні правопорушники вчинили 14 крадіжок та 3 грабежі.

Крім того, неповнолітні від початку року скоїли 5 хуліганств та 3 незаконних заволодіння транспортними засобами, а також виявилися причетними до одного факту незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами.

Загалом цьогоріч кримінальнокарними діями вже «відзначилися» 34 підлітки. Як правило, передумовою протиправних вчинків дітей стає неналежне їх виховання батьками.

Нерідко виявляється, що у юного правопорушника немає батька чи матері або ж батьки тривалий час перебувають на роботі за кордоном. До вчинення злочинів дітей часом підштовхує скрутне матеріальне становище сім’ї. Немалу вагу має й негативний вплив середовища, у якому діти проводять дозвілля, а також незайнятість молоді в позаурочний час.

Нагадаємо, На Калущині раніше судимий чоловік забив на смерть маму двох дітей 

The post На Івано-Франківщині знизився рівень дитячої злочинності appeared first on Галицький Кореспондент.

Упродовж 4 місяців 2019 року неповнолітні прикарпатці стали причетними до вчинення 30 кримінальних правопорушень. Торік за такий же період дітьми або за їх участю було скоєно 46 злочинів. На Івано-Франківщині рівень «дитячої» злочинності не зростає у порівнянні з попередніми роками, водночас для працівників поліції це не є приводом до зменшення зусиль щодо протидії вчиненню неповнолітніми

The post На Івано-Франківщині знизився рівень дитячої злочинності appeared first on Галицький Кореспондент.