На Городенківщині відкрили нову амбулаторію

 

Вчора, 29 грудня, на базі КП «Городенківський некомерційний центр первинної медичної допомоги Городенківської міської ради» в селі Олієво-Королів урочисто відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА на своїй сторінці у Facebook.

У заході взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко, заступник директор департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак, головний лікар КП «Городенківський некомерційний центр первинної медичної допомоги Городенківської міської ради» Василь Федорів та представники місцевої влади.

Амбулаторію збудовано в рамках здійснення заходів спрямованих на розвиток здоров’я у сільській місцевості. Кошти для будівництва амбулаторії були виділені з державного та місцевого бюджетів, а також за фінансування меценатів. Загальна вартість становить 6420000 грн.

З нагоди відкриття нової амбулаторії голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук разом з директором департаменту охорони здоров’я Ігором Дмитренком подарували медзакладу принтер, який стане в нагоді адмінпрацівникам.

За словами очільника ДОЗ, такі заклади у сільській місцевості є необхідними. Адже якісна медицина повинна бути доступна для всіх верств населення.

«Мені надзвичайно приємно бути присутньому на відкритті цієї амбулаторії та спостерігати за таким розвитком сільської медицини. Вдячний кожному хто доклав зусиль до будівництва цього закладу»,- каже Ігор Дмитренко.

Крім того, заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак додав, що дуже важливою є співпраця з владою, яка дбає про те, щоб люди мали належні умови для лікування.
Дополнительно: