На Франківщині затримали чоловіків, які вимагали у калушанина дві тисячі доларів

Прокуратура Івано-Франківської області спільно з СБУ 8 лютого викрили двох осіб, яких підозрюють у вимаганні.

За даними слідства, вони, переслідуючи корисливу мету – отримання грошових коштів, звинуватили жителя Калуша в торгівлі наркотиками. Шляхом нанесення тілесних ушкоджень і погроз застосувати насильство в майбутньому чоловіки вимагали у потерпілого дві тисяч доларів США, повідомляє пресслужба прокуратури.

Зловмисників затримали при спробі одержання частини грошових коштів (1000 доларів США).

Досудове розслідування здійснюється за ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб, із погрозою насильства над потерпілим).

До теми: у Коломиї двоє грузинів викрадали гроші з платіжних терміналів

The post На Франківщині затримали чоловіків, які вимагали у калушанина дві тисячі доларів appeared first on Галицький Кореспондент.

Прокуратура Івано-Франківської області спільно з СБУ 8 лютого викрили двох осіб, яких підозрюють у вимаганні. За даними слідства, вони, переслідуючи корисливу мету – отримання грошових коштів, звинуватили жителя Калуша в торгівлі наркотиками. Шляхом нанесення тілесних ушкоджень і погроз застосувати насильство в майбутньому чоловіки вимагали у потерпілого дві тисяч доларів США, повідомляє пресслужба прокуратури. Зловмисників затримали

The post На Франківщині затримали чоловіків, які вимагали у калушанина дві тисячі доларів appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: