На Франківщині зафіксували природне явище, схоже на смерч (відео)

Сьогодні, 23 травня, на Івано-Франківщині зафіксували незвичне природне явище.

Відео опублікували у мережі. Наразі таке явище спостерігається неподалік села Підгір’я Богородчанського району.

Смерч  — атмосферне явище, що є стрімким вихором з розмірами по горизонталі до 50 км і по вертикалі до 10 км, із швидкістю вітру понад 33 м/с, який витягується від купчасто-дощової хмари до поверхні води або землі.

Нагадаємо, негода кілька днів вирувала на Прикарпатті.  20 травня на території Прикарпаття розпочалися інтенсивні опади у вигляді грозових, зливових дощів та граду. Спостерігається ускладнення погодних умов в 6-ти районах: Богородчанський, Надвірнянський, Тисменицький, Рогатинський, Калуський та на території Івано-Франківську.  За час дощів на Франківщині затопило понад 3000 будинків, людей з домівок евакуйовували рятувальники.

 

The post На Франківщині зафіксували природне явище, схоже на смерч (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 23 травня, на Івано-Франківщині зафіксували незвичне природне явище. Відео опублікували у мережі. Наразі таке явище спостерігається неподалік села Підгір’я Богородчанського району. Смерч  — атмосферне явище, що є стрімким вихором з розмірами по горизонталі до 50 км і по вертикалі до 10 км, із швидкістю вітру понад 33 м/с, який витягується від купчасто-дощової хмари до поверхні

The post На Франківщині зафіксували природне явище, схоже на смерч (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: