На Франківщині невідомий посягнув на життя судді – встановив “розтяжку” перед його гаражем (ФОТО)

Поліцейські Івано-Франківщини відкрили кримінальне провадження за фактом посягання на життя судді. Проводиться комплекс оперативно-розшукових та слідчих дій, які спрямовані на встановлення зловмисника.

10 серпня близько 09:30 до тисменицьких поліцейських надійшло повідомлення від мешканця села Підпечари, що ним, при відкритті гаражних ролетів, виявлено предмет, схожий на гранату.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що вночі з 9 на 10 серпня невідома особа встановила перед гаражем так звану “розтяжку”. Йдеться про гранату типу “Ф-1”, яка повинна була вибухнути під час відкриття гаражних ролетів, але при відкритті вибуховий пристрій не здетонував.

Правоохоронці оглянули місце події і прилеглу до будинку територію. Призначено ряд експертиз, інформує “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

Слідчі розслідують кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ст.379 (Посягання на життя судді, народного засідателя чи присяжного у зв’язку з їх діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя) Кримінального кодексу України.

Проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій спрямованих на розкриття кримінального правопорушення.

Поліцейські Івано-Франківщини відкрили кримінальне провадження за фактом посягання на життя судді. Проводиться комплекс оперативно-розшукових та слідчих дій, які спрямовані на встановлення зловмисника. 10 серпня близько 09:30 до тисменицьких поліцейських надійшло повідомлення від мешканця села Підпечари, що ним, при відкритті гаражних ролетів, виявлено предмет, схожий на гранату. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що вночі з 9 на 10 серпня невідома особа встановила перед гаражем так звану “розтяжку”. Йдеться про гранату типу “Ф-1”, яка повинна була вибухнути під час відкриття гаражних ролетів, але при відкритті вибуховий пристрій не здетонував. Правоохоронці оглянули місце події і прилеглу до будинку територію. Призначено ряд експертиз, інформує “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття. Слідчі розслідують кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі