На Франківщині невідомий підірвав кафе (ФОТО)

У ніч на 25 серпня невідомий підірвав кафе у селі Підгір’я.

Виїздом на місце події правоохоронців і в ході перегляду камер відеоспостереження встановлено, що о 01:30 до приміщення кафе під’їхав автомобіль, з якого вийшла невідома особа і вистрілила у вхідні двері вказаного приміщення. Після цього зловмисник втік.Через вибух пошкоджено вхідні двері та майно, яке знаходилось в середині.

25-річний орендар пояснив, що минулого місяця припинив підприємницьку діяльність у зв’язку із нерентабельністю через карантинні обмеження.

Місце події оглянули інспектори-вибухотехніки й експерти-криміналісти, вилучене направлено на ряд експертиз. Попередньо, вибух спричинила реактивна протитанкова граната РПГ-26, але це підтвердить експертиза.

Проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій спрямованих на розкриття кримінального правопорушення.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство) ККУ.

Досудове розслідування триває.

У ніч на 25 серпня невідомий підірвав кафе у селі Підгір’я. Виїздом на місце події правоохоронців і в ході перегляду камер відеоспостереження встановлено, що о 01:30 до приміщення кафе під’їхав автомобіль, з якого вийшла невідома особа і вистрілила у вхідні двері вказаного приміщення. Після цього зловмисник втік.Через вибух пошкоджено вхідні двері та майно, яке знаходилось в середині. 25-річний орендар пояснив, що минулого місяця припинив підприємницьку діяльність у зв’язку із нерентабельністю через карантинні обмеження. Місце події оглянули інспектори-вибухотехніки й експерти-криміналісти, вилучене направлено на ряд експертиз. Попередньо, вибух спричинила реактивна протитанкова граната РПГ-26, але це підтвердить експертиза. Проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій спрямованих на розкриття кримінального правопорушення. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю,