На Франківщині чоловік змушував жебракувати хлопця з інвалідністю (відео)

Як вдалось з’ясувати поліціянтам, прикарпатесь незаконно утримував у себе в дома, 22-річного хлопця з інвалідністю та періодично заставляв його просити милостиню. А сам підозрюваний контролював процес.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини

Правоохоронці встановили, що зловмисник експлуатував соціально незахищену особу для власного збагачення.

З’ясовано, що 30-річний житель Тлумацького району, використовував 22-річного мешканця Калуша з інваліднісю (ІІ група). Підозрюваний скористався фізичним та психологічним станом потерпілого і довгий час примушував його жебракувати в людних місцях Івано-Франківська. А сам контролював процес, спостерігав неподалік. Пізніше забирав кошти і відвозив потерпілого до себе додому. Поліціянти зафіксували протиправні діяння зловмисника, в тому числі відеокамерами.

Вчора, 16 вересня поліціянти схопили нечистого на руку торгівця людьми. Зловмиснику інкримінують ч. 1 ст. 149 (Торгівля людьми) ККУ. Потерпілого передали представникам однієї з громадських організацій, для надання йому всебічної допомоги.

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Як вдалось з’ясувати поліціянтам, прикарпатесь незаконно утримував у себе в дома, 22-річного хлопця з інвалідністю та періодично заставляв його просити милостиню. А сам підозрюваний контролював процес. Інформує Це моя Україна з посиланням на Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини Правоохоронці встановили, що зловмисник експлуатував соціально незахищену особу для власного збагачення. З’ясовано, що 30-річний житель Тлумацького району, використовував 22-річного мешканця Калуша з інваліднісю (ІІ група). Підозрюваний скористався фізичним та психологічним станом потерпілого і довгий час примушував його жебракувати в людних місцях Івано-Франківська. А сам контролював процес, спостерігав неподалік. Пізніше забирав кошти і відвозив потерпілого до себе додому. Поліціянти зафіксували протиправні діяння зловмисника, в тому числі відеокамерами. Вчора, 16 вересня поліціянти схопили нечистого на руку торгівця людьми. Зловмиснику інкримінують ч. 1 ст. 149 (Торгівля