На Франківщині готують книгу для роботи з дітьми з психологічними травмами

Книжку практичних рекомендацій для роботи з дітьми, що зазнали психологічних травм, видадуть у підсумку драмотерапевтичного проєкту “Драма. Діти. Терапія”.

Про це Суспільному Карпати розповіла співавторка та сценаристка проєкту Таїсія Люта, пише WestNews.

“Це буде книжка для психологів, педагогів, психіатрів. Ми хочемо зібрати для книжки статистику про те, яка ситуація з насильством в Івано-Франківську, чи стикаються з цим люди. І головне – як вони виходять з таких станів. У ній розбиратимуться стани дітей, наприклад, суїцидальний або стан агресі. Ми розробяли драмотерапевтичні вправи, за допомогою яких можна з ними боротися. За структурою у книжці спочатку йде розділ про стани дитини, а потім – розділ з драмотеарапії”, – розповіла Таїсія Люта.

За словами директора Центру психологічної допомоги дітям “Серденько” Василя Серденька, це мав би бути практичний посібник, адже “теорії є достатньо, а практичні рекомендації для роботи з такими дітьми знайти проблематично”. До написання книжки залучили також психологів та психіатрів центру “Серденько”.

Вихід книжки планують на серпень, одночасно з корометражним фільмом “Янгол у пітьмі”, який також зняли в межах проєкту.

Робоча назва книжки така, як і самого проєкту: “Драма. Діти. Терапія”. Та наразі ще збирають ідеї, якою вона буде остаточно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Романи трьох прикарпатських письменників претендують на премію міста літератури ЮНЕСКО

Публікація На Франківщині готують книгу для роботи з дітьми з психологічними травмами запозичена із ресурсу WestNews.

Книжку практичних рекомендацій для роботи з дітьми, що зазнали психологічних травм, видадуть у підсумку драмотерапевтичного проєкту “Драма. Діти. Терапія”. Про це Суспільному Карпати розповіла співавторка та сценаристка проєкту Таїсія Люта, пише WestNews. “Це буде книжка для психологів, педагогів, психіатрів. Ми хочемо зібрати для книжки статистику про те, яка ситуація з насильством в Івано-Франківську, чи стикаються з цим люди. І головне – як вони виходять з таких станів. У ній розбиратимуться стани дітей, наприклад, суїцидальний або стан агресі. Ми розробяли драмотерапевтичні вправи, за допомогою яких можна з ними боротися. За структурою у книжці спочатку йде розділ про стани дитини, а потім – розділ з драмотеарапії”, – розповіла Таїсія Люта. За словами директора Центру психологічної допомоги дітям “Серденько” Василя Серденька, це мав […]

Публікація На Франківщині готують книгу для роботи з дітьми з психологічними травмами запозичена із ресурсу WestNews.