На Богородчанщині створили унікальну мозаїку Гробу Господнього. ВІДЕО

Унікальну мозаїку Гробу Господнього створили у селі Старуня, що на Богородчанщині.

Камінчик за камінчиком. Саме так створювали унікальну мозаїку Гробу Господнього у Паломницькому центрі «Симеон Лукач» на Прикарпатті, пише WestNews.

Цю непросту мозаїчну композицію вирішили відтворити на останній стації Хресної Дороги.

За словами автора мозаїки отця Євгена Андрухіва, дивлячись на композицію, ми наче читаємо Євангеліє. Загалом для виготовлення , майстри використовують 4 типи матеріалу, які самі ж ретельно готують та очищають. Один із них називається – позолота. Це скло, на яке наноситься сусальне золото 23 карата.

Детальніше у сюжеті “РАІ“:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті відреставровуватимуть автобусні зупинки з мозаїкою чи розписами. ВІДЕО

Публікація На Богородчанщині створили унікальну мозаїку Гробу Господнього. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Унікальну мозаїку Гробу Господнього створили у селі Старуня, що на Богородчанщині. Камінчик за камінчиком. Саме так створювали унікальну мозаїку Гробу Господнього у Паломницькому центрі «Симеон Лукач» на Прикарпатті, пише WestNews. Цю непросту мозаїчну композицію вирішили відтворити на останній стації Хресної Дороги. За словами автора мозаїки отця Євгена Андрухіва, дивлячись на композицію, ми наче читаємо Євангеліє. Загалом для виготовлення , майстри використовують 4 типи матеріалу, які самі ж ретельно готують та очищають. Один із них називається – позолота. Це скло, на яке наноситься сусальне золото 23 карата. Детальніше у сюжеті “РАІ“: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті відреставровуватимуть автобусні зупинки з мозаїкою чи розписами. ВІДЕО

Публікація На Богородчанщині створили унікальну мозаїку Гробу Господнього. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.