На авторинку біля Івано-Франківська продавали контрабандні сигарети (фотофакт)

На території автомобільного ринку, який розташований в селі Павлівка Івано-Франківської області, здійснювався збут незаконно виготовлених тютюнових виробів з транспортного засобу «Volkswagen Caddy».

Про це повідомляє Державна фіскальна служба в Івано-Франківській області.

За результатами санкціонованого обшуку транспортного засобу з незаконного обігу вилучили понад 8 тисяч пачок тютюнових виробів різних найменувань («Marshall de Luxe», «Marvel», «Dove Platinum», «Brut», «UT», «Ritm», «Aрізон», «Фест», «Marlboro», «Focus», «Compliment», «Jin Ling», «Credo») без марок акцизного податку та з марками невстановленого взірця на суму близько 480 тисяч гривень.

Також вилучили транспортний засіб «Volkswagen Caddy». Триває слідство.

Читайте також: Львівський суд оштрафував 41-річного лікаря з Прикарпаття за контрабанду зброї

The post На авторинку біля Івано-Франківська продавали контрабандні сигарети (фотофакт) appeared first on Галицький Кореспондент.

На території автомобільного ринку, який розташований в селі Павлівка Івано-Франківської області, здійснювався збут незаконно виготовлених тютюнових виробів з транспортного засобу «Volkswagen Caddy». Про це повідомляє Державна фіскальна служба в Івано-Франківській області. За результатами санкціонованого обшуку транспортного засобу з незаконного обігу вилучили понад 8 тисяч пачок тютюнових виробів різних найменувань («Marshall de Luxe», «Marvel», «Dove Platinum», «Brut»,

The post На авторинку біля Івано-Франківська продавали контрабандні сигарети (фотофакт) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: