Ніколи такого не було, і знову. Перші власники Google Pixel 6 Pro розповідають про проблеми

Перші користувачі смартфонів Google Pixel 6 і Google Pixel 6 Pro вже почали повідомляти про проблеми, з якими вони зіткнулися відразу після того, як дістали телефони з коробок і включили їх.

Фотографія підтверджує, що область у районі фронтальної камери демонструє баг, через який один отвір для селфі-камери перетворюється на два. Користувачі підтверджують, що такий баг є присутнім як на робочому столі, так і в різних додатках.

Інші користувачі підтверджують, що коли Pixel 6 Pro заблоковано, короткий натиск на кнопку живлення викликає мерехтіння екрана. Проблема є досить поширеною, її існування підтверджує відомий тематичний портал Android Authority.

Варто відзначити, що на Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro встановлена ​​операційна система Android 12, при цьому багато програм ще не адаптовані для неї.

Всі смартфони сімейства Google Pixel мають таку сумну історію помилок, які протягом кількох місяців після виходу намагається виправити Google.

Запис Ніколи такого не було, і знову. Перші власники Google Pixel 6 Pro розповідають про проблеми спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Перші користувачі смартфонів Google Pixel 6 і Google Pixel 6 Pro вже почали повідомляти про проблеми, з якими вони зіткнулися відразу після того, як дістали телефони з коробок і включили їх. Фотографія підтверджує, що область у районі фронтальної камери демонструє баг, через який один отвір для селфі-камери перетворюється на два. Користувачі підтверджують, що такий баг є […]

Запис Ніколи такого не було, і знову. Перші власники Google Pixel 6 Pro розповідають про проблеми спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.