Михайло Ноняк: “У ситуації, яка склалася, потрібно запровадити безкоштовне тестування населення на COVID-19”


❗️
❗️❗️Звертаюся до Дениса Шмигаля, Прем’єр-міністра України, Максима Степанова, Міністра охорони здоров’я України, та до обласної влади Івано-Франківщини.
Наше Прикарпаття у реальній небезпеці. Сьогодні 892 нових випадки Ковід-19.😡
Тож не маємо часу зволікати, бо сьогодні ціна такому зволіканню – людські життя.
☝🏻Перш за все, у ситуації, яка склалася, потрібно запровадити безкоштовне тестування населення, щоб локалізувати вогнище небезпеки.
Адже багато людей переносять недугу безсимптомно, будучи вкрай небезпечними для оточуючих в цей період. Та, зрештою, нічого лукавити, пандемія виснажила людей і фінансово. Багато хто, навіть маючи симптоми хвороби, не поспішає тестуватись, бо 800-1000 гривень, які потрібно сплатити за цю процедуру, для багатьох сьогодні є чималою сумою. Тож, саме масове безкоштовне тестування є тим правильним першим кроком, який повинна зробити ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА у ситуації, яка склалася в області.
☝🏻По-друге, потрібно по максимуму усунути вогнища небезпеки. У нашій області, беззаперечно, найбільш проблемним є курорт «Буковель».
Я дивуюся як ще він не попросив автономії в України.😡
Там же давно діють свої неписані закони. Знаєте, що кажуть мої київські знайомі у телефонній розмові після того, як останнім часом поповзла вгору кількість інфікованих у статистиці МОЗу: «Та нічого дивного: усі ж повернулися з «Буковелю».
Панове можновладці, кому Ви служите: народу України чи олігархам, котрі навіть не намагаються прикривати свого презирства до цієї держави, цього народу.
☝🏻І наостанок, потрібно все-таки прописати чіткий перелік застережень щодо проведення агітаційної кампанії в окрузі. Хоча найкращим виходом із ситуації було б все-таки знайти можливість відтермінувати ці вибори і провести їх належнм чином.
Не можна розглядати людей виключно в якості засобу для досягнення власних цілей.
Зараз, як ніколи раніше, проявилася справжня сутність тих, кому байдуже, якою ціною отримати мандат, бо байдужі їм ті люди, той край.
👉Чому деякі кандидати готові наражати виборців на небезпеку, щоб отримати омріяний місце в парламенті? Бо не планують щонайменше найближчих кілька років цих людей бачити, дивитись їм в очі. Це не просто не порядно. Це підло.😡
✅ Чому пишу це? Бо, як законослухняний громадянин, все ще сподіваюся, що здоровий глузд переможе у людей, які сьогодні мають обов’язок керувати цією державою, цим краєм, і ми, нарешті, зможемо побачити у вирішенні цієї проблеми державницьку позицію як центральної, так і місцевої влади.