Михайло Ноняк: Мені прикро, що здоров’я і життя людей сьогодні перетворилося у розмінну монету☝🏻
Друзі! Я продовжую боротьбу з Covid-19 і, на думку медиків, успішно. Якщо тенденція збережеться, наступного тижня мене вже випишуть з лікарні.
Та, попри хворобу, уважно слідкую за подіями. Тож хочу поділитися з вами своїми думками.
✅ Найперше, вважаю злочином проти нації те, що сьогодні, коли в області оголошено червону зону небезпеки, фактично, без обмежень працює «Буковель».
Звертаюся до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я та обласної влади із закликом негайно закрити “Буковель” на карантин. Ви ж визнали, що він є епіцентром зараження на Covid19. Та по факту, щойно переглядаючи відео з камер спостережень цього курорту, бачу багато людей, які розважаються без жодних засобів індивідуального захисту, а про соціальну дистанцію навіть не чули. Вважаю це великою небезпекою для нашої області. “Буковель” повинен бути закритий на час карантину! Бо те, що я бачу в лікарні, панове, це не жарти.
✅ Друге. В Україні вже другий день, як розпочалась вакцинація від Covid-19. Однак і тут – черговий провал уряду, який спромігся завезти в Україну хіба що маловідому індійську вакцину, не надавши населенню інформації щодо її безпечності, ефективності. Невідомість завжди лякає. Тому сьогодні маємо таку незначну кількість охочих вакцинуватись при такій загрозливій ситуації із захворюваністю.
✅ Третє. Мені прикро, що здоров’я і життя людей сьогодні перетворилося у розмінну монету. Попри пандемію, деякі кандидати і далі повним ходом проводять агітацію, збирають людей, привозять ВІП-агітаторів. Сьогоднішній день не був винятком: один із топ-політиків намагався врятувати свою підопічну. То невже патріотам гоже йти за мандатом по трупах людей?
✅ Четверте. Не менш ганебною вважаю і поведінку партійців “Свободи”. Як можна було продати телеканал Медведчуку, на обслугу ідей “русского міра”, а потім ще й приїжджати зі Львова до нас на округ і вчити патріотизму? Та ні, панове, ми вже якось самі. А ви йдіть до Медведчука вєщати.😡
Переконаний: люди дадуть належну оцінку таким діянням свободівців.
👉 А ще хочу застерегти вас від фейкових соціологічних опитувань, які зараз поширюють в нашому окрузі.
Це один із засобів брудних технологій задля маніпулювання людьми.
✅ Та я впевнений, що 28 березня мої земляки висловлять свою думку, виважену і мудру, і ми побачимо справжню соціологію.
Не вірте фейкам, дотримуйтесь інформаційної гігієни.
Таких брехливих повідомлень буде ще багато. І чим ближче до завершення кампанії, тим більше.
Щиро дякую медикам за їхню звитяжну працю.
Друзям та однодумцям за підтримку. Впевнений, що разом ми прямуємо до перемоги!
А опонентам вдячний за те, що не дають розслабитись.💪
Всім здоров’я.
Бережіть себе і рідних! ❤️

#Громадам_потрібен_свій!🇺🇦🇺🇦🇺🇦