Муніципальна варта Франківська розкриває секрети шахрайства серед жебраків

 

На вулицях Івано-Франківська можна зустріти жебраків. Про особливості такого заробітку однієї сім'ї ромів розповідає муніципальна варта міста, пише Типовий Франківськ.

“Продовжуючи нашу рубрику “Знедолені чи шахраї”, хочемо розповісти про іншого учасника промислу виманювання грошей в добрих жителів нашого міста. Сьогодні наш герой, чи то пак герої – ціле сімейство, циган з Рахова (з їх слів). Всі ці особи є родичами, і вже майже рік цей клан жебракує у нашому місті”, – йдеться удописі.

Зазнача'ється, що ця родина з'явилася в Івано-Франківську ще минулої зими, і всі вони взяли центральну частину міста як основне місце заробітку.

“Щоразу як їх виявляли патрульні “Муніципальної Варти”, з ними проводили профілактичні бесіди. Вони мають різні документи “хворих”, на яких нібито збирають кошти. Та часто навіть не знають на кого документи оформлені, і що в них написано, бо читати в їх бізнесі вміти не потрібно (зафіксовано на відео). І для чого чомусь вчитись, коли можна заробляти по 500 – 800 грн. в день (за їхніми словами). Вони розповідають, що у нашому місті добрі люди, тому їдуть сюди “працювати”. Це ті гроші, які наші люди тяжко заробляють, а потім легко віддають цим шахраям”, – йдеться у дописі.

Муніципальна варта звертається до всіх громадян не давати гроші на вулиці, а надавати допомогу через благодійні організації.
Дополнительно: