МТС запустив унікальну в усьому світі послугу для власників iPhone

Оператор МТС оголосив про запуск зручної функції, якою зможуть скористатися власники мобільних пристроїв Apple. Абоненти зможуть поповнювати свій мобільний рахунок через push-повідомленнях на пристрої за допомогою платіжного сервісу Apple Pay.

Як зазначає прес-служба, МТС став першим в світі мобільним оператором, який інтегрував онлайн-платежі в push-повідомлення.

Таким чином, тепер власники iPhone можуть миттєво поповнювати баланс за допомогою підтвердження через Apple Pay, не відкриваючи додатково ніяких додатків. При зниженні балансу мобільного рахунку вони отримають push-повідомлення, за допомогою якого можна поповнити баланс за кілька секунд.

Для здійснення платежів в push-повідомленнях необхідно встановити додаток МТС Банк (МТС Гроші) або оновити його до останньої версії, а також налаштувати Apple Pay.

Запис МТС запустив унікальну в усьому світі послугу для власників iPhone спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Оператор МТС оголосив про запуск зручної функції, якою зможуть скористатися власники мобільних пристроїв Apple. Абоненти зможуть поповнювати свій мобільний рахунок через push-повідомленнях на пристрої за допомогою платіжного сервісу Apple Pay. Як зазначає прес-служба, МТС став першим в світі мобільним оператором, який інтегрував онлайн-платежі в push-повідомлення. Таким чином, тепер власники iPhone можуть миттєво поповнювати баланс за допомогою […]

Запис МТС запустив унікальну в усьому світі послугу для власників iPhone спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.